česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAVModulyVýroba
Výroba

Buďte rychlí, svižní a pružní, abyste mohli říct „Ano“

Microsoft Dynamics™ NAV Výroba vám umožní udělat zásadní změny tak, abyste mohli pružně reagovat na rychle se měnící požadavky zákazníků. Přemění vaši organizaci ve společnost, na kterou se zákazníci mohou spolehnout že řekne „Ano“ tehdy, když to nejvíce potřebují. Tento přístup vám bez dalších nákladů umožní zvýšit profitabilitu společnosti.
A co je nejzajímavější: Microsoft Dynamics™ NAV Výrobu lze velmi lehce implementovat a používat. Získáte výhody flexibility bez zbytečné komplikovanosti i bez toho, abyste museli svou společnost uzavřít do rigidního řešení. A navíc Microsoft Dynamics™ NAV Výroba nabízí velmi jednoduchý přístup k datům a jejich výměnu s obchodními partnery a dodavateli, takže vašim zákazníkům můžete vždy dát to, co nejvíc potřebují.

Hlavní přínosy:

  • Využití nových příležitostí růstu
  • Zajištění lepších služeb zákazníkům
  • Zlepšení podnikových výkonů od obchodního oddělení po dílnu
  • Vyšší výnosy

Zdokonalte výkonnost společnosti od dílny až po rozhodující ukazatele

Microsoft Dynamics™ NAV Výroba zajistí nejvyššímu vedení firmy informace, které vám pomohou identifikovat postupy a procesy, u kterých je třeba zvýšit efektivitu a ziskovost. Jasně uvidíte neefektivitu dlouho před tím, než ovlivní rozhodující ukazatele, protože můžete sledovat dílenský vývoj úkol po úkolu. S jasným přehledem o dílenských operacích přebírá Microsoft Dynamics™ NAV Výroba velkou část dohadů o vytváření nových procesů a zaznamenávání jejich dopadu na rozhodující faktory. A to je rozdíl mezi „co kdyby?“ a „tak to bude!“ Získáte lepší kontrolu nad cenami a větší možnost použít je pak jako strategický element. Lepší rozhodnutí o ceně je vždy jednodušší dělat tehdy, když náklady, materiál a operace jsou naplánovány tak, že odrážejí dílenské změny.

Je to pokrok – ne zemětřesení

Microsoft Dynamics™ NAV Výroba může být implementována plynulým, bezbolestným procesem s minimálním narušením stávajících výrobních operací. Přesně víme, jak celý systém nasadit bez zneklidňujících situací od dílny až po management. Vaše investice vám přinese okamžitý užitek.
Například čas potřebný k zaškolení je s ohledem na výkonnost celého řešení velmi krátký. Fázový přístup při implementaci dále snižuje potřebu školení a zrychluje nástup přínosů. Zaměstnanci jsou pak spokojeni s používáním Microsoft Dynamics™ NAV Výroby, protože jim dává příležitost elegantně pracovat a pocítit tak opravdovou změnu.

Pokud jste firma řízená zákazníkem, je Microsoft Dynamics™ NAV určen právě vám

Pokud chcete, aby vaše společnost byla svižná, rychlá a flexibilní a chcete zákazníkům na jejich rychle se měnící požadavky odpovídat jen „Ano“, pak si vyberte Microsoft Dynamics™ NAV Výrobu, která vám umožní udržet svou pozornost tam, kde je jí třeba – na potřebách vašich zákazníků a řízení firmy.


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.