česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Produkty a technologie Microsoft / System Center Essentials
System Center Essentials

Microsoft System Center Essentials 2007 je proaktivní a ucelené řešení pro správu nabízející IT specialistům ve středně velkých firmách účinnější možnosti zabezpečení, aktualizací, monitorování a odstraňování problémů v jejich IT prostředích. Produkt Microsoft System Center Essentials 2007 představuje ucelené řešení optimalizace nejrůznějších úloh v rámci IT prostředí a nabízí jedinou konzolu, ze které je možné zobrazovat a spravovat všechny servery, klienty, hardware, software a IT služby. Dále produkt Microsoft System Center Essentials 2007 také proaktivně monitoruje IT prostředí, zjednodušuje složité úlohy správy a automatizuje aktualizace systémů a shromažďování dat o IT prostředí. Výsledkem je efektivnější, lépe zabezpečené a aktuální IT prostředí.

Jednotné řešení

Produkt Microsoft System Center Essentials 2007 představuje jednotné řešení pro optimalizaci provádění celé řady úloh v rámci rozsáhlých IT prostředí organizací. Přináší také jedinou konzolu, ze které je možné zobrazovat a spravovat servery, klienty, hardware, software a IT služby.

Proaktivní správa

Produkt Microsoft System Center Essentials 2007 urychluje odstraňování a řešení potíží. Představuje řešení pro správu vlastních prostředí. Jakmile nastane problém, upozorňuje na něj správce a poté napomáhá proaktivně jej diagnostikovat a odstranit, čímž významně urychluje jeho řešení. Produkt Microsoft System Center Essentials 2007 také automatizuje aktualizace systémů a shromažďování dat o IT prostředí, které je tak zabezpečenější a aktualizované.

Vyšší efektivita

Produkt Microsoft System Center Essentials 2007 zjednodušuje komplexní úlohy správy jako vytváření balíčků pro nasazení softwaru, monitorování webů a vytváření a konfigurace Zásad skupiny. Průvodci produktu Microsoft System Center Essentials 2007 urychlují a usnadňují konfiguraci nastavení zabezpečení, nasazování aktualizací a inventarizaci aktiv.

Více informací můžete získat zde.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.