česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

INVESTUJTE DO ÚSPOR / Snižte provozní náklady

Snižte provozní náklady

Více než kdy dříve se nyní vedoucí pracovníci snaží nacházet možnosti snížení nákladů. Technologie společnosti Microsoft pomáhají organizacím zvyšovat produktivitu a zároveň snižovat provozní náklady. Podniky, které dokáží využít investic do IT, mohou snížit náklady na interní komunikaci, spolupráci, služební cesty a energie při současném zlepšení produktivity.

Snížení provozních nákladů dosáhnete například implementací technologie Microsoft SharePoint Portal server.

Snižte cestovní náklady

V období hospodářského poklesu jsou cestovní náklady často mezi prvními kandidáty na omezení. Nasazením technologií společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci získají mobilní zaměstnanci nové možnosti virtuálních schůzek, spolupráce a zvyšování produktivity bez nutnosti trávit čas a utrácet peníze na cestách.

Technologie jako Microsoft RoundTable, která představuje zařízení pro spolupráci a organizaci konferencí nabízející 360stupňové zobrazení konferenční místnosti, a Microsoft Office Live Meeting jako služba pro interaktivní virtuální schůzky zkracují vzdálenosti mezi kancelářemi a umožňují spolupracovat s kolegy i rozsáhlými skupinami bez nutnosti opustit kancelář.

Snížení cestovních nákladů dosáhnete například implementací technologie Microsoft Office Communicator Server.

Snižte náklady na komunikaci

Technologie pro sjednocenou komunikaci od společnosti Microsoft umožňují organizacím snižovat náklady a zároveň zlepšovat podmínky pro spolupráci. Nabídkou různých možností poskytování, správy a údržby řešení pro komunikaci a spolupráci překonávají řešení Microsoft UC překážky a snižují náklady na telefony, autokonference, IT infrastrukturu a správu. Zaměstnanci mohou zvýšit svou produktivitu pomocí každodenně používaných nástrojů jako e-mail, instant messaging a zařízení Windows Mobile.

Více informací o Sjednocené komunikaci získáte zde.


Snižte náklady na zaměstnance

Nasazení a efektivní využívání systémů pro řízení firem přímo ovlivňuje náklady na zaměstnance. Pracovníci mají přístup ke kompletním podnikovým informacím, mohou okamžitě ovlivňovat výrobu, sklad, přepravce zboží, dodavatele meziproduktů atd. Propojení informačního systému s balíkem kancelářských nástrojů umožňuje rychleji zpracovávat objednávky, reklamace, atd., výkon na jednoho zaměstnance výrazně roste, navíc není nutné rozšiřovat počty licencí k podnikovému informačnímu systému. Komplexní řešení pro řízení firmy samozřejmě obsahuje i přímé propojení na Internet, je tedy možné okamžitě reagovat na změny na trhu, rychleji se spojit s náhradními dodavateli a tak dále, což ovlivňuje zvýšenou přidanou hodnotu všech pracovníků zapojených do těchto podnikových procesů.

Podívejte se na řešení:  Automatizace podnikových úloh 

Zvyšte individuální produktivitu, týmovou i mezipodnikovou spolupráci

Mezi hlavní úkoly podnikového managementu patří maximalizovat produktivitu. IT je jedním z nástrojů, které umožňují jednotlivcům, týmům i mezipodnikovým řetězcům pracovat efektivněji. Mezi ně patří například systém Microsoft Office 2007 a nástroje pro SCM (Supply Change Management) podnikových aplikací Microsoft Dynamics. Technologie společnosti Microsoft zajišťují automatický tok informací mezi odděleními i firmami v rámci dodavatelsko – odběratelských řetězců pro nákladově efektivní spolupráci i komunikaci.

Podívejte se na řešení:

1. Optimalizujte podnikovou produktivitu

2. Propojte lidi ve vašem dodavatelském řetězci

Pro informace nás prosím kontaktujte na tel. číslech 577 133 112, 777 740 953, e-mail obchod(at)axiomprovis.cz

 

 


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.