česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAVModulySklad
Sklad

Sklad je základní kámen všech obchodních operací. Musí proto poskytovat podporu pro celou společnost. Musí zajišťovat řadu informací pro různé typy uživatelů. Aby vyhovoval konkrétním požadavkům různých společností, musí být jeho užívání flexibilní a instalace snadná.

Pro splnění těchto požadavků může být aplikace Sklad zcela integrovaná s ostatními aplikacemi a poskytovat komplexní volby pro řízení skladu a minimalizaci zásob. Aplikace Sklad obsahuje funkce, které pokrývají celé spektrum skladových aktivit. Podporuje každodenní prodejní a nákupní operace (příjem, výdej, nákup, prodej, transfer) a nabízí pohodlné volby prohlížení dat, například pomocí maticových tabulek. Na vyšší, strategické úrovni pak lze získat množství  informací důležitých pro řízení, které pomáhají provozovat obchod efektivněji.

Nabízí Vám rovněž možnost řídit zásoby na více lokacích (skladech), řídit přesun z jedné lokace na druhou, svázat zboží se stejnými nebo podobnými vlastnostmi a nabídnout díky tomu zákazníkovi náhradu za objednané zboží, využívat alternativního označení zboží (UPC, EAN).

Můžete také evidovat neskladované zboží, tj. zboží, které není součástí Vašich zásob, ale můžete je objednat u Vašeho dodavatele nebo výrobce. Samozřejmou součástí aplikace je evidence alternativních dodavatelů (tj. více dodavatelů stejného zboží) včetně informace o cenách, funkce pro výpočet prodejní či nákupní množstevní slevy, evidence a práce s kusovníky a v neposlední řadě modul Zásoby nabízí také možnost zahrnout hodnotu dalších složek nákladů (např. doprava, pojištění) do pořizovací či kusové ceny zboží.

Hlavní přínosy:

  • Minimalizace úrovní skladu prostřednictvím integrovaného skladového řešení
  • Řízení skladu dle požadavků uživatele
  • Využití výhod rychlého a pohodlného přístupu k datům
  • Podpora pro nákup a prodej 
  • Rezervace skladových položek odkudkoli ze systému
  • Správa změn ve skladu
  • Poskytování cenných informací pro řízení

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.