česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

O společnosti / Profil
Profil

Historie a současnost

AXIOM PROVIS Int., s.r.o. je česká společnost a její vznik se datuje do roku 1991. V prvopočátku se zabývala  prodejem výpočetní techniky. Důležitý zlom nastal v roce 1994, kdy společnost AXIOM PROVIS Int. vstoupila do partnerské sítě NAVISION, dnes Microsoft Dynamics™. Již 15 let se společnost věnuje implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics™ NAV v nejrůznějších oborových sférách a poskytování souvisejících služeb. V roce 2005 byla otevřena pobočka v Praze a následující rok společnost rozšířila portfolio dodávaných produktů o Microsoft Dynamics™ CRM.

V současnosti společnost AXIOM PROVIS Int. nabízí komplexní dodávky včetně hardware, počítačových sítí a softwarových aplikací. Patří mezi největší dodavatele podnikového řešení  Microsoft Dynamics™ NAV na českém i slovenském trhu. AXIOM PROVIS Int. zajišťuje také řešení pro zákazníky v dalších východoevropských státech např. v Maďarsku nebo Polsku.

V roce 2006 společnost AXIOM PROVIS Int. získala významný statut Microsoft Gold Certified Partner. K dosažení nejvyššího partnerského titulu Microsoft musela splnit přísné požadavky, mj. absolvovat testování u nezávislých organizací, certifikovat své zaměstnance, a tím prokázat svoji odbornost. Partneři se statutem Gold Certified Partner představují špičku mezi partnery společnosti Microsoft.

Strategie

Uvědomujeme si, že oblast informačních technologií je jednou z nejrychleji se rozvíjejících oblastí a výběr správného systému řízení podniku představuje balancování mezi krátkodobými a dlouhodobými cíli společnosti a finančními zdroji. Společnost AXIOM PROVIS Int. vám pomůže překonat tento nelehký úkol. Naši specialisté pracují na originálních technologických řešeních perspektivních pro budoucnost. Orientujeme se zejména na oborová řešení pro automobilový trh, nakladatelství a vydavatelství.

Každá společnost roste s požadavky a nároky svých klientů a stejně tak se zvětšuje AXIOM PROVIS Int. Našim zákazníkům poskytujeme ideální zázemí, které výrazně přispívá k jejich ekonomickému růstu a  prosperitě. Své poslání naplňujeme unikátním přístupem k informačním technologiím. Naše filozofie nás zavazuje k tomu, aby naše řešení byla technologicky na vysoké úrovni, přístupná lidem a znamenala reálný přínos pro efektivní řízení firem. S většinou našich zákazníků máme velmi intenzivní a dlouhodobé vztahy. Neuzavíráme s nimi jednorázové smlouvy, ale ke každému přistupujeme tak, aby mezi námi vznikla dlouhodobá vzájemná spolupráce ve smyslu našeho motta:

„Dlouhodobé partnerství“.

 

Profil AXIOM PROVIS Int., s.r.o. ke stažení - 1,89 MB


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.