česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Produkty a technologie Microsoft / Pořízení produktů

Pořízení licence produktů společnosti Microsoft je umožněno několika způsoby:

1. Standardní nákup licence

• pořízení licence na základě licenčních modulů

2. Pronájem licence – formou SaaS (Software as a Service)

Pronájem licence produktů společnosti Microsoft formou SaaS je nejmodernějším a nejnovějším způsobem pořízení licence. Společnost AXIOM PROVIS Int., díky specielní certifikaci nabízí jako jedna z prvních společností z partnerského řetězce Microsoft Dynamics tento způsob pořízení licence produktů společnosti Microsoft.

Hlavní výhody pronájmu licencí prosuktů společnosti Microsoft formou SaaS

• Platíte pouze ty licence, které skutečně potřebujete: Při pronájmu licencí formou SaaS platíte měsíčně pouze ty licence, které skutečně použijete. Znamená to tedy maximální flexibilitu a přizpůsobení Vaší společnosti a také výrazné omezení jednorázově vynaložených prostředků např. na koupi licence.

• Řízení peněžních toků: Díky programu SPLA mají zákazníci téměř nulové počáteční náklady, protože platí pouze za licence použité v každém daném měsíci.

• Konkurenceschopné ceny: Ceny pronájmu formou SaaS zahrnují Software Assurance (právo na upgrade), který zákazníkům služeb nabízí nejaktuálnější verze produktů, které jsou k dispozici v rámci programu SPLA, za jednu souhrnnou měsíční cenu.

• Stabilní ceny: Ke změnám cen v rámci programu SPLA (pokud vůbec) dochází pouze jednou ročně v lednu a úměrně odpovídají změnám cen v programu Microsoft Open License v předchozím roce.

• Zajištění práv k používání: Dokument Service Provider Use Rights (SPUR) podrobně popisuje veškerá prává k používání produktů v rámci tohoto programu. Práva k používání produktu platí samostatně pro každou verzi a v průběhu trvání programu se nezmění.

• Akademické ceny: V případě poskytování služeb oprávněným vzdělávacím institucím (Qualified Education Customer) jsou na vybrané serverové produkty k dispozici akademické ceny.

Dostupné licenční modely SaaS

Licence poskytnuté v rámci pronájmu SaaS jsou měsíční, nikoliv trvalé a lze je používat po dobu uzavření smlouvy.

• Úhrady licencí jsou založeny na tom, kolik licencí zákazníci skutečně používají v předchozím měsíci. Nejsou zde žádné měsíční závazky a naprosto minimální počáteční náklady.

• Na výběr je několik licenčních produktů společnosti Microsoft. Získáte přístup k nejnovějším verzím produktů Microsoft.

Existují dva typy licencí SaaS:

• Per Subscriber:
Subscriber Access License (SAL, přístupová licence předplatitele) je nutná pro každého jedinečného uživatele nebo zařízení, který má právo přistupovat k zvoleným produktům nebo je nějak využívat. Zvolíte-li SAL, nepotřebujete samostatnou serverovou licenci.
Příklady produktů v tomto licenčním modelu: produkty Microsoft Dynamics, Microsoft Windows Server, SQL Server, Exchange Server, SharePoint Server, Office.

• Per Processor: Každá přiřazená procesorová licence dovoluje přístup k příslušnému softwaru nainstalovanému na daném procesoru neomezenému počtu uživatelů.
Příklady produktů v tomto licenčním modelu: Microsoft Windows Server, SQL Server, produkty Microsoft Dynamics.

Seznam produktů dostupných v jednotlivých licenčních modelech a vhodný licenční model zvolíme společně dle Vašich podle potřeb a počtu klíčových uživatelů. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonních číslech 577 113 111, 577 113 112, 777 740 953 nebo na e-mailu info(at)axiomprovis.cz.

Dostupné produkty

SaaS nabízí přístup k celé řadě produktů Microsoft. Jejich úplný seznam Vám rádi na požádání sdělíme. Kontaktujte nás na telefonních číslech 577 113 111, 577 113 112, 777 740 953 nebo
na e-mailu info(at)axiomprovis.cz.

Nejprodávanější produkty v rámci SPLA jsou tyto:

• Microsoft Dynamics
• Microsoft Exchange Hosted Services
• Microsoft Exchange Server
• Microsoft Forefront Client Security
• Microsoft Office System
• Microsoft Office SharePoint Server
• Microsoft SQL Server
• Microsoft System Center
• Microsoft Windows Server

Ceny
Ceny a dostupnost jednotlivých produktů Vám rádi sdělíme na telefonních číslech 577 113 111, 577 113 112, 777 740 953 nebo na e-mailu info(at)axiomprovis.cz.


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.