česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

INVESTUJTE DO ÚSPOR / Optimalizujte financování IT

Optimalizujte financování IT

Téměř každá firma potřebuje držet finanční hotovost, aniž by ovšem musela omezovat výdaje na IT prostředky, které jsou nezbytné ke každodennímu chodu. Pro maximalizaci cash flow proto můžete zvážit využití flexibilních podmínek financování, které Vám můžeme nabídnout pro řešení přesně přizpůsobená vašim konkrétním potřebám.

Chcete-li navíc také minimalizovat režijní náklady a uvolnit omezené IT prostředky, seznamte se s nabídkou služeb společnosti AXIOM PROVIS Int.

Nenakupujte, pronajímejte hostingová řešení

V dobách, kdy zajištění cash flow je důležitým aspektem podnikání, mohou hostingová řešení svým příznivým platebním programem přispět k zajištění potřebných nástrojů.

Microsoft Dynamics NAV je nově k dispozici jako hostingové řešení. Umožňuje firmám šetřit značné náklady za nákup licence a hardwaru. Zákazníci tak prostřednictvím hostingu získávají velmi jednoduchý přístup k plnohodnotné, lokalizované verzi podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV.

Hostingové služby odstraňují potřebu nákupu hardwaru a budování vlastních datacenter a omezují tak kapitálové výdaje. Klesají také provozní výdaje, protože hostingové služby snižují administrativní zatížení. Můžete vždy pracovat s nejnovější verzí software bez nutnosti nasazovat a migrovat na nová řešení.

Pro informace o poskytovaných hostingových řešeních a pronájmu licencí nás prosím kontaktujte na tel. číslech 577 133 112, 777 740 953, e-mail obchod(at)axiomprovis.cz

 


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.