česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Produkty a technologie Microsoft / Office Communications Server
Microsoft Office Communications Server 2007

Co je sjednocená komunikace?

Sjednocená komunikace efektivně vyplňuje mezeru mezi telefonickým a výpočetním prostředím a zajišťuje v prostředí stolních počítačů možnost zasílání zpráv, hlasové komunikace a konferencí v reálném čase.

Technologie společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci odstraňují bariéry, které dělí telekomunikační a počítačové systémy. Dokážou to díky softwaru, který využívá existující telekomunikační infrastrukturu.

K zajišťování všech aspektů komunikace (zasílání zpráv, hlasové zprávy a video) v aplikacích a zařízeních, které uživatelé používají při každodenní práci, využívají technologie společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci software.

Integrace možností telefonování (telefonní hovory, hlasová pošta a konference) mezi činnosti prováděné pomocí počítače (dokumenty, tabulky, rychlé zprávy, e-maily, kalendáře) přináší možnost od základů změnit svět.

Věříme, že sjednocená komunikace povede k transformacím firem v následujících letech stejným způsobem, jako e-maily přispěly ke změně fungování firem v roce 1990.

Jakmile budou telefonní služby softwarové, budou spravovány serverem a budou k dispozici pro kancelářské aplikace – začnou se dít zajímavé věci.

Technologie společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci umožňují sjednotit počítačovou a telefonickou komunikaci pomocí dvou integrovaných serverů: Microsoft Exchange Server 2007 a Microsoft Office Communications Server 2007.

Microsoft Office Communications Server 2007 spravuje veškerou (synchronní) komunikaci v reálném čase, včetně následujících položek: zasílání rychlých zpráv, VoIP a pořádání audio a videokonferencí. Spolupracuje s existujícími telekomunikačními systémy, takže podniky mohou nasadit moderní technologii VoIP a řešení pro konference, aniž by musely rušit své starší telefonní sítě.

Microsoft Office Communications Server 2007 zároveň zdokonaluje funkci pro stav a volný čas, která představuje klíčovou výhodu technologií společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci. Sjednocuje totiž veškeré kontaktní informace uložené ve službě Active Directory se způsoby komunikace uživatelů.

Díky funkci pro stav a volný čas můžete okamžitě zjistit, zda je daný uživatel dostupný, a následně jej klepnutím kontaktovat prostřednictvím zasílání rychlých zpráv, telefonního hovoru nebo videokonference.

Pokud chcete získat více informací o Microsoft Communications Serveru kontakujte nás na tel. číslech 577 113 111, 577 113 112 nebo e-mailem na adrese obchod(at)axiomprovis.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.