česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

INVESTUJTE DO ÚSPOR / Nebojte se růst

Nebojte se růst

Pro bezchybné rozhodování v nejistých dobách jsou nezbytně důležitá konzistentní, přesná a zcela aktuální data přístupná všem oddělením a skupinám v organizaci. Naučte se rychleji poskytovat potřebné informace odpovídajícím uživatelům, aby mohli využívat růstových příležitostí, jakmile se objeví.

Zlepšete prodej a marketing

Úspěšnost obchodního a marketingového oddělení do značné míry závisí na rychlém přístupu k nepostradatelným informacím, které jednotliví členové týmu potřebují, aby mohli reagovat na požadavky zákazníků.

Organizace si musí udržet svou tržní pozici, zvýšit loajalitu zákazníků a zajistit vysoce dynamické rozhodování, aby mohla rychle identifikovat a uchopit nové příležitosti. Prodejní řešení od společnosti AXIOM PROVIS Int. mohou v tomto ohledu pomoci – zautomatizovat klíčové procesy, umožnit snadnou identifikaci vysoce hodnotných potenciálních příležitostí, propojit prodejní týmy a neustále sledovat důležité výkonnostní metriky. Výsledkem pak bude rychlejší zhodnocení investice, efektivnější prodej, nižší náklady na prodej a měřitelné posílení tržní pozice.

Řešení pro prodejní a marketingové specialisty

Prodejní personál vždy potřebuje přesná a aktuální firemní data včetně nejnovějších informací o cenách produktů a služeb a také o klientech. Úspěšnost obchodního oddělení do značné míry závisí na rychlém přístupu k nepostradatelným informacím, které jednotliví členové týmu potřebují, aby mohli reagovat na požadavky zákazníků.

Vysoce efektivní a účinná prodejní organizace je klíčem k úspěchu v současném hospodářském klimatu. Organizace si musí udržet svou tržní pozici, zvýšit loajalitu zákazníků a zajistit vysoce dynamické rozhodování, aby mohla rychle identifikovat a uchopit nové příležitosti. Personál musí věnovat více času péči o nejcennější, nejziskovější zákazníky a naopak odstranit interní neefektivitu a překážky.

Prodejní řešení od společnosti AXIOM PROVIS Int. mohou v tomto ohledu pomoci – zautomatizovat klíčové procesy, umožnit snadnou identifikaci vysoce hodnotných potenciálních příležitostí, propojit prodejní týmy a neustále sledovat důležité výkonnostní metriky. Výsledkem pak bude rychlejší zhodnocení investice, efektivnější prodej, nižší náklady na prodej a měřitelné posílení tržní pozice.

Poznejte své zákazníky - Prodávejte správným zákazníkům

Klíčem k dobrým prodejním výsledkům je znalost, kdo jsou vaši zákazníci, co hledají a hlavně zda chtějí nakupovat. Technologie společnosti Microsoft vám nabízejí jednotný náhled na všechny potenciální i stávající zákazníky napříč celou organizací s využitím nástrojů, které již vaše týmy znají a umí používat, jako například Microsoft Outlook a Microsoft Office. Tyto nástroje nabízí zobrazení přizpůsobitelná aktuálním potřebám, požadavkům a cílům. Konsolidované zobrazení spolu s bohatými analytickými funkcemi pro dolování dat vám umožní lépe identifikovat příležitosti pro křížový a následný prodej, sledovat hlavní tržní trendy, získávat nové zdroje příjmů a dokonce zvyšovat objem zakázek.

Související obsah:

1. Řízení vztahů se zákazníky s Microsoft Dynamics CRM

Optimalizujte prodejní cyklus - Zkraťte prodejní cykly prostřednictvím optimalizovaného prodeje

Technologie společnosti Microsoft usnadňují řízení všech aspektů prodeje prostřednictvím automatizace celé řady rutinních úloh. Například můžete nyní řídit příležitosti a komunikovat s potenciálními zákazníky v rámci všech prodejních a marketingových aktivit a sledovat jednotlivé zakázky. Kvalifikace potenciálních zákazníků, zpřesnění prognóz a zvýšení efektivity distribučních kanálů je díky soustředění na účinnost a konzistenci rychlejší a jednodušší. Výsledkem je rychlejší prodejní cyklus s vyšší úspěšností získávání nových zákazníků a schopností prosazování osvědčených postupů v celé organizaci. Protože prodejní personál tráví méně času nad rutinními úkoly, může více času věnovat zákazníkům a vytváření konzistentnějších procesů jejich získávání.

Propojte prodejní týmy – Prodej kdykoli a kdekoli

Všichni dobře víme, že k dosažení úspěšného prodeje je nezbytné okamžitě reagovat na požadavky zákazníků. Řešení společnosti Microsoft pro komunikaci a spolupráci kombinuje lidi, informace a prostředky do optimalizovaného pracovního postupu bez ohledu na to, zda se nacházejí ve vedlejší kanceláři nebo na druhém konci světa. Usnadňují spolupráci členů týmu na složitých zakázkách, kombinují různé zdroje informací, takže všichni mohou pracovat se stejnými daty, a také urychlují a zjednodušují hledání dat. Naše řešení navíc usnadňují využívání zkušeností specialistů v řadách vašich zaměstnanců a implementaci osvědčených postupů. Výsledkem je rychlejší příprava přesvědčivých dokumentů, které přesně reagují na potřeby zákazníků.

Pro další informace nás prosím kontaktujte na tel. číslech 577 133 112, 777 740 953, e-mail obchod(at)axiomprovis.cz


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.