česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ CRMMS Dynamics™ CRM Prodej

Jak proměnit příležitosti v prodej?
Pokud dáte obchodníkům k dispozici nástroje zvyšující efektivitu práce, promítne se to do zvýšení obratu. Právě proto řešení Microsoft Dynamics™ CRM pomáhá zvýšit efektivitu obchodníků, lépe řídit týmy a snadněji vyhledávat informace potřebné k rozhodování.

V kanceláři i v terénu mají obchodní zástupci k dispozici komplexní funkce pro automatizaci prodejních úkolů, díky kterým se mohou rychle připojit k datům, reagovat na požadavky zákazníků a využívat každou příležitost, jakmile se naskytne.

Microsoft Dynamics™ CRM tak představuje pro vaše obchodní oddělení důležitou konkurenční výhodu a pro vaši firmu je zásadním faktorem přispívajícím k dosažení podnikatelského úspěchu.

Microsoft DynamicsCRM poskytuje podporu pro celý prodejní cyklus

Každý podnikatel by rád zkrátil prodejní cyklus, dosáhl vyššího počtu uzavřených zakázek a stimuloval věrnost zákazníků. S aplikací Microsoft Dynamics™ CRM jsou tyto cíle snadno dosažitelné.

Komplexní a vysoce integrované funkce optimalizují a automatizují prodejní procesy a strategii, aby se váš tým mohl zaměřit na to, v čem vyniká – a to je prodej.

SNADNĚJŠÍ ŘÍZENÍ PRÁCE
Microsoft Dynamics™ CRM poskytuje funkce pro řízení vztahů se zákazníky formou přirozeného rozšíření aplikace Microsoft Outlook. Prakticky už nyní tedy víte, jak se CRM používá. Veškeré zákaznické e-maily, schůzky, úkoly a kontakty jsou uloženy na jednom místě, takže se můžete soustředit na prodej, a nikoli na administrativu.

LEPŠÍ POROZUMĚNÍ POTŘEBÁM ZÁKAZNÍKŮ
Pokud přesně chápete potřeby zákazníka, můžete s ním budovat lepší vztah. Můžete si vytvořit centralizovaný, a přesto personalizovaný pohled na jejich preference a historii aktivit a připravit se tak lépe na jejich požadavky.

LEPŠÍ PRODEJNÍ KVALIFIKACE
Kdo patří k vašim nejnadějnějším potenciálním zákazníkům? Máte-li tuto informaci k dispozici, můžete své úsilí a čas věnovat rozvoji vztahů právě s těmito partnery. Microsoft Dynamics™ CRM poskytuje snadný přístup k vašim datům a umožní vám jasně identifikovat nejnadějnější příležitosti a zájemce.

ÚSPĚŠNĚJŠÍ PRODEJ
Sami nejlépe víte, jaký přístup je nejvhodnější a čemu se vyhnout. Proto je vhodné vytvořit vlastní pracovní postupy, které pomáhají tyto úspěšné procesy zautomatizovat. Správa zájemců a příležitostí, automatické směrování zájemců, aplikace prodejní metodologie, řízení prodejního procesu a monitoring konkurence se stanou konzistentnějšími, takže lze dosahovat vyšší produktivity. Výsledek: Zkrátí se prodejní cyklus a zvýší počet sjednaných obchodů.

LEPŠÍ INFORMOVANOST ZÁKAZNÍKŮ
Při uvádění nových produktů a služeb záleží na každém okamžiku. Informace můžete zákazníkům distribuovat automaticky – pomocí prodejních a marketingových nástrojů založených na průvodcích. Ty zajistí, že se vaše sdělení dostane až k zákazníkovi. Bez jakékoli další námahy se vám tedy otevřou dveře k novým příležitostem.

ANALÝZA PRODEJNÍCH VÝSLEDKŮ
Pomocí flexibilních sestav můžete zobrazit svou aktuální pozici, situaci v minulosti i předpokládaný budoucí vývoj a identifikovat tak trendy, problémy i příležitosti. Prodejní prognózy, metriky obchodních aktivit a výkonnosti, monitoring prodeje a úspěšnosti servisu – to vše máte k dispozici, abyste mohli dosáhnout ještě lepších výsledků.

PRÁCE KDYKOLI A ODKUDKOLI
Nemůžete být najednou všude, Microsoft Dynamics™ CRM však ano. Kompletní funkce jsou přístupné on-line i off-line v aplikaci Microsoft Outlook. Můžete také pracovat z libovolného místa pomocí webového klienta nebo mobilního zařízení se systémem Microsoft Windows Mobile®.

V případě máte-li zájem nás kontaktovat, můžete využít následující formulář.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.