česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ CRMMS Dynamics™ CRM Marketing

Příprava efektivních kampaní
Na to, abyste upoutali pozornost potenciálního zákazníka, máte jen chviličku. Podaří-li se vám rychle předat to správné sdělení, zvyšuje se pravděpodobnost, že u vás nakoupí.

Díky produktu Microsoft Dynamics™ CRM můžete z firemních dat získat relevantní informace, na jejichž základě lze činit kvalifikovaná rozhodnutí. Získáte lepší přehled o motivaci zákazníků, a můžete tedy lépe cílit svou marketingovou práci, a to on-line i off-line.

Můžete rychleji reagovat na nové příležitosti, monitorovat úspěšnost kampaní, individualizovat sdělení, a tak využívat svůj marketingový rozpočet efektivněji a účinněji. Microsoft Dynamics CRM promění vaše data v marketingové kampaně, na které budou zákazníci reagovat častěji než dříve. Díky tomu se zvýší obrat vaší firmy.

Microsoft Dynamics™ CRM maximalizuje účinnost vašeho marketingu

Budete schopni transformovat data o zákaznících v jasné a relevantní informace, bez ohledu na velikost vaší organizace.

Snadno konfigurovatelné funkce zaručují vysoce účinné marketingové programy přesně zacílené na zákazníka. To vše ve známém prostředí aplikace Microsoft Outlook.

AKTIVNĚJŠÍ PLÁNOVÁNÍ
Důkladná analýza umožní firmě rychleji reagovat na změny zákaznických preferencí a na nové tržní příležitosti. Už nikdy vám neunikne další příležitost.

LEPŠÍ PŘEHLED O ZÁKAZNÍCÍCH
Máte-li okamžitý přístup k úplným informacím o zákaznících, můžete se zákazníky budovat bližší vztahy. Od nynějška budete mít kompletní přehled o každém zákazníkovi a možnost své klienty detailně segmentovat. Potřebujete-li podrobné informace o zákaznících, marketingu nebo demografii, máte je vždy na dosah.

SPRÁVNÉ SLOŽENÍ MARKETINGOVÉHO MIXU
Soustřeďte své úsilí na nejefektivnější marketingové kanály. Funkce pro analýzy dat a generování sestav vám pomohou vyhodnotit výsledky tištěných, e-mailových, on-line a jiných marketingových kampaní, abyste mohli své prostředky investovat správným způsobem.

PŘESNĚJŠÍ DATA
Čím lepší jsou data, tím přesněji lze zacílit kampaně. Komplexní funkce pro import dat, jejich čištění a odstraňování duplicit pomáhají transparentně zvyšovat přesnost vašich dat. Získáte tím vyšší počet relevantních reakcí a předejdete plýtvání cennými prostředky.

JEDNODUŠŠÍ PRÁCE
Dejte členům marketingového týmu k dispozici funkce pro řízení vztahů se zákazníky, které již znají a chápou. Zákaznické e-maily, schůzky, úkoly a kontakty je možné spravovat přímo v aplikaci Microsoft Office Outlook, takže není nutné učit se nový software. Správa marketingové komunikace nemůže být jednodušší než s funkcí hromadná korespondence v aplikaci Microsoft Office Word 2007.

INTELIGENTNĚJŠÍ KAMPANĚ
Chcete vždy neomylně zacílit na toho pravého zákazníka? Inteligentní nástroje pro segmentaci a vytváření seznamů vám umožní rychle a efektivně komunikovat s potenciálními zákazníky a poté uložit tyto úspěšné kampaně jako šablonu pro snadné budoucí použití.

INFORMOVANOST V REÁLNÉM ČASE
Potřebujete vědět, co se děje právě teď? Pokročilé funkce pomáhají v reálném čase monitorovat počet reakcí, předpokládané či realizované výnosy a měřit úroveň zájmu o každou kampaň či aktivitu.

PROAKTIVNÍ NABÍDKY
Vztahy s jednotlivými zákazníky mohou být dynamičtější. Získáte celkový přehled o preferencích, vztazích a nákupní historii každého zákazníka. Tyto informace vám pomohou odhadovat jeho budoucí požadavky.

FLEXIBILNÍ SPOUŠTĚNÍ KAMPANÍ
Pokaždé, když chcete zahájit novou kampaň, není třeba začínat od nuly. Úspěšné kampaně lze uchovat ve formě šablon, které usnadňují rychlé spuštění dalších kampaní v budoucnu.

INTERPRETACE NÁZORŮ ZÁKAZNÍKŮ
Zásadní důležitost má při udržování úspěšných vztahů se zákazníky umění naslouchat. Sestavy a analytické funkce poskytují přesné informace o chování zákazníků, na jejichž základě lze rychle a kvalifikovaně rozhodovat.

V případě máte-li zájem nás kontaktovat, můžete využít následující formulář.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.