česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAV / Oborová řešení / Modul leasing (ABS LS)
Modul Leasing (ABS LS)

Automotive Business Solution - Leasing Systém (ABS LS) je zaměřen na specifické požadavky odvětví leasingu. Toto řešení představuje podporu pro typické procesy leasingové společnosti od udání ceny až po ukončení leasingové smlouvy. ABS LS je plně integrován v rámci podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV. Naše společnost i naše řešení se pozicuje jako část společnosti zákazníka, protože dokonale známe oblast podnikání našich zákazníků. Z této pozice také můžeme nabídnout inovativní řešení, která pomohou našim zákazníkům být efektivnější a podpoří jejich růst.

Řešení ABS LS je cerftifikované pro podnikové řešení Microsoft Dynamics NAV.

V dnešní době Sarbanes-Oxley může komplexnost financování výbavy učinit proces financování nebezpečným, obtížným, časově náročným a nejasným. Nejasnost a účetnictví, decentralizované řízení transakcí, roztříštěné procesy a neucelené systémy mohou vést k nákladným finančním chybám a různým problémům s kontrolami a dodržováním. Abyste zvýšili objem leasingu tak, abyste získali výhody jako zlepšený pracovní kapitál, potřebujete kvalifikovaný operační tým, zdokumentované procesy a řádný softwarový program.

Modul ABS LS je zaměřen na specifické požadavky odvětví leasingu. Řešení představuje typické procesy leasingové společnosti od udání ceny po dokončení smlouvy. ABS LS je plně integrován v Microsoft Dynamics™ NAV.

Celé řešení ABS LS má jednotné uživatelské rozhraní, které je velmi podobné aplikaci Microsoft Outlook. ABS LS nabízí uživateli možnost soustředit se na klíčové oblasti svého podnikání. Absolutní integrace prodejců a úvěrových poradců s novými obchodními případy zajišťuje, že tyto mohou být generovány strukturovaně, rychle a pružně.

Díky dlouhodobému působení na trhu, svým zkušenostem a kvalitnímu technologickému i personálnímu zázemí, známe dobře obchodní aktivity našich zákazníků, takže vždy můžeme navrhnout inovativní řešení s cílem pomoci k rychlejšímu růstu a vyšším úsporám. Poskytujeme tímto unikátní úroveň služeb v tomto odvětví.

Námi poskytované služby v rámci ABS LS řešení pomáhají našim zákazníkům řídit výkonnost společnosti a zároveň neustále kontrolovat nastavené firemní cíle. Toto je win-win vztah


Moduly ABS LS:

  • LS Finanční leasing
  • LS Operativní leasing
  • LS Půjčky
     

Více informací můžete získat na www.absbox.cz.

  ABS Leasing Systém (1,03 MB)

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte obchodní oddělení tel. číslo 577 113 112, 777 740 953, e-mail obchod(at)axiomprovis.cz nebo můžete využít níže uvedený formulář.Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.