česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Produkty a technologie Microsoft / Microsoft SQL Server
SQL Server

Organizace v současnosti musí řešit mnoho úkolů týkajících se dat, jako jsou například nutnost přijímat rychlejší rozhodnutí orientovaná na data, potřeba zvyšovat produktivitu a flexibilitu vývojářů, stejně jako musí čelit tlakům na snížení celkové výše rozpočtů na informační technologie (IT) a současně škálovat infrastrukturu tak, aby vyhovovala stále náročnějším požadavkům.

Microsoft SQL Server 2008 je produkt vyvinutý v souladu s vizí společnosti Microsoft pro datovou platformu, protože organizacím umožňuje kdykoli spravovat libovolná data z jakéhokoli místa. Dovoluje ukládat data ze strukturovaných, částečně strukturovaných a nestrukturovaných dokumentů, jako jsou obrázky a multimediální soubory, přímo v rámci databáze. Microsoft SQL Server 2008 nabízí širokou škálu integrovaných služeb, které vám umožní provádět další operace s daty, jako například dotazy, vyhledávání, synchronizaci, generování sestav a vytváření analýz.

Microsoft SQL Server 2008 poskytuje nepostradatelným podnikovým aplikacím maximální úroveň zabezpečení, spolehlivosti a škálovatelnosti. Chtějí-li firmy v dnešním dynamickém světě podnikání reagovat na nové příležitosti, musí být schopny rychle nasazovat řešení pro interakci s daty. Microsoft SQL Server 2008 omezuje čas a náklady potřebné pro vývoj a správu aplikací.

Získáte přístup k datům napříč celým podnikem a kontrolu nad nimi, ať už jsou uložena kdekoli – od největších serverů v datovém centru přes stolní počítače až po mobilní zařízení. Microsoft SQL Server 2008 je komplexní platforma, která poskytuje inteligentní přístup k informacím všude, kde je uživatelé potřebují. Uživatelé pracující s informacemi tak mají přímý přístup k datům prostřednictvím nástrojů, které každodenně používají, jako jsou aplikace systému Microsoft Office 2007.

Microsoft SQL Server 2008 umožňuje využívat data z vlastních aplikací vyvinutých na platformách Microsoft .NET a Visual Studio a z architektur orientovaných na služby (SOA) a obchodních procesů prostřednictvím serveru Microsoft BizTalk Server.

Datová platforma serveru Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server je všestranné, integrované a komplexní řešení pro data, které přispívá ke zvýšení výkonnosti uživatelů v celé organizaci poskytováním zabezpečenější, spolehlivější a produktivnější platformy pro podniková data a aplikace BI. Microsoft SQL Server 2008 přináší specialistům IT i pracovníkům s informacemi výkonné známé nástroje, omezuje složitost vytváření, nasazování, správy a využívání podnikových dat a analytických aplikací na nejrůznějších platformách od mobilních zařízení po podnikové datové systémy. Prostřednictvím rozsáhlé sady funkcí, vzájemné funkční spolupráce se stávajícími systémy a automatizace rutinních úloh nabízí Microsoft SQL Server 2008 organizacím všech velikostí úplné datové řešení. Obrázek 1 znázorňuje vizi společnosti Microsoft pro datovou platformu.Více informací naleznete zde nebo nás kontaktujte na tel. číslech 577 113 111, 577 113 112 nebo e-mail obchod(at)axiomprovis.cz, rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.