česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAV

Microsoft Dynamics™ NAV (dříve Microsoft Navision) je podnikové řešení určené pro střední organizace, které vám pomůže zjednodušit a urychlit vaše specializované business procesy. Jednou z nejsilnějších vlastností tohoto řešení je velmi rychlé přizpůsobení vašim specifickým potřebám. Microsoft Dynamics NAV poskytuje vám a vašim lidem hlubokou, odvětvově zaměřenou funkcionalitu, která je relevantní pro váš region a obor podnikání. Skrze rychlou adaptabilitu a snadnost používání, můžete velmi jednoduše doplňovat funkcionalitu, zákaznické moduly nebo napojení na online obchodování. Microsoft Dynamics NAV umožňuje vašim lidem, aby byli efektivní, a vašemu podniku být konkurenceschopným.

Microsoft Dynamics™ NAV vám dovoluje nahradit stávající systém jedním, plně integrovaným řešením, jež propojuje každého ve vaší organizaci s vašimi zákazníky, dodavateli a partnery prostřednictvím internetu a to kdykoli a kdekoli. To je důvod, proč podnikové řešení Microsoft Dynamics™ NAV používá více než 40 000 firem ve více než 30 zemích světa.

Neustálý přístup ke stále aktuálním datům vám pomůže rychle a efektivně reagovat na nové tržní příležitosti.

• Poznejte, kam směřuje vaše společnost. Kombinací analýz a různých dimenzí (regiony, střediska, skupiny…) získáte přehled o tom, jak si stojí vaše společnost a jak ji můžete zdokonalit.

• Získejte ze všech vašich obchodních vztahů maximální užitek. Microsoft Dynamics™ NAV jako nástroj pro řízení vztahů se zákazníky vám pomůže získat kompletní a jasný obraz, který potřebujete, abyste identifikovali, získali a udrželi si správné zákazníky.

• Vytvořte vysoce produktivní pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. S Microsoft Dynamics™ NAV můžete jednoduše vytvářet osobní portály, které dají uživatelům rychlý přístup k informacím, které potřebují k maximálnímu využití příležitostí.

• Využijte příležitosti business-to-business spolupráce. Commerce Gateway nabízí rychlou a efektivní cestu k automatizaci podnikových procesů.

• Zjednodušte komerční vztahy se svými dodavateli i odběrateli. S řešením Commerce Portal můžete zákazníkům i dodavatelům poskytnout webový přístup k personalizovaným informacím a funkcím ve vašem podnikovém řešení.

• Podnikejte na globální trhu efektivněji díky možnosti jednoduché změny jazykové mutace.

Soustřeďte se na podnikání

Výběr správného systému řízení podniku představuje balancování mezi krátkodobými a dlouhodobými cíli společnosti a vašimi finančními zdroji. Microsoft Dynamics™ NAV vám pomáhá překonat tento nelehký úkol systémem řízení podniku, který odpovídá potřebám vaší společnosti a zároveň možnostem vašeho rozpočtu.

Microsoft Dynamics™ NAV je vyvinut speciálně pro středně velké společnosti, jež hledají jedno řešení, které jim pomůže zvýšit produktivitu bez narušování každodenních aktivit. Microsoft Dynamics™ NAV přináší plně integrované řešení pro vaši společnost.


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.