česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ CRM

Pokud máte zákazníky, potřebujete CRM

Samozřejmě, že máte zákazníky. Každá firma je má. Proto také každá firma potřebuje řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM).

Řízení vztahů se zákazníky spočívá v zásadě ve třech základních krocích: hledání a rozvoj vztahů se zákazníky, udržování jejich spokojenosti a prohlubování těchto vztahů tak, aby se zvyšovala ziskovost firmy.

Rozpoznání věrného zákazníka je základem, rozvíjení této věrnosti je však zpravidla mnohem náročnější. K tomu je třeba své zákazníky velmi dobře znát. Vědomosti jsou klíčem k úspěchu! A právě ten vám nabízí CRM řešení.

CRM systém obsahuje moduly a funkce, které zlepšují schopnost firmy reagovat na potřeby zákazníků. Zajistí například centralizaci informací o zákaznících a korespondenci s nimi, aby všichni zaměstnanci vaší organizace dokázali rozpoznat nové podnikatelské příležitosti, a lze je také využít při standardizaci osvědčených pracovních postupů.

CRM řešení pomáhá budovat plodnější a produktivnější vztahy se stávajícími zákazníky a navazovat vztahy se zákazníky novými, a to bez ohledu na velikost organizace či odvětví podnikání.

Řešení Microsoft Dynamics™ CRM zahrnuje všechny osvědčené postupy z oblasti řízení vztahů se zákazníky a poskytuje veškerou flexibilitu, funkčnost a známé prostředí, které očekáváte od všech produktů společnosti Microsoft. Toto řešení pracuje stejně jako vy a vaše firma a naplní vaše očekávání toho, jak by měly technologie fungovat.

Proč byste měli pro řízení vztahů se zákazníky zvolit právě Microsoft Dynamics™ CRM?

Microsoft Dynamics™ CRM je dostupné řešení, které vaší organizaci pomůže automatizovat a optimalizovat strategii řízení vztahů se zákazníky. Zaměstnancům celé organizace poskytuje přístup k aktuálním informacím a nové možnosti, jak na ně reagovat.

JEDINÉ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY ODDĚLENÍ A DIVIZE FIRMY
Řešení Microsoft Dynamics™ CRM se skládá z pěti základních modulů, které zajišťují specifické potřeby jednotlivých pracovních skupin ve firmě.

  • Prodej zvyšuje produktivitu obchodních zástupců a zlepšuje jejich výsledky.
  • Marketing pomáhá proměnit data v relevantní informace, na jejichž základě lze optimalizovat váš marketingový mix.
  • Služby zákazníkům pomáhají vašemu týmu změnit pouhou interakci se zákazníky na důvěryhodný vztah.
  • Analytické nástroje umožňují kvalifikovaně rozhodovat na základě obchodních dat.
  • Workflow (pracovní postupy) slouží k automatizaci opakovaných pracovních úkolů a optimalizaci firemních procesů.

PRO FIRMY VŠECH VELIKOSTÍ
Ať máte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, může produkt Microsoft Dynamics™ CRM zvýšit úspěšnost vašeho podnikání a přispět ke zlepšení vztahů se zákazníky. Chcete se dozvědět, jak jiné firmy, které se podobají vaší, využívají Microsoft Dynamics™ CRM k získání náskoku před konkurencí?

SNADNÁ IMPLEMENTACE
K dispozici je několik různých edicí a možností nasazení produktu Microsoft Dynamics™ CRM, a proto lze řešení přizpůsobit na míru přímo vaší firmě.

JEŠTĚ LEPŠÍ VÝSLEDKY
Názory zákazníků tvoří důležitý prvek při vývoji Microsoft Dynamics™ CRM. V každé verzi jsou přidána nová vylepšení. Nejnovější verze aplikace Microsoft Dynamics™ CRM přináší mnoho inovací v oblastech, které mají bezprostřední vliv na vaše podnikání – od návrhu pracovních postupů na webu až po příjemnější off-line uživatelské prostředí.

Stažení zkušební verze Microsoft Dynamics™ CRM 4.0

V případě máte-li zájem nás kontaktovat, můžete využít následující formulář.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.