česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAV / Oborová řešení / Maloobchod
Maloobchod

Modul maloobchodní pokladny je řešení vyvinuté společností AXIOM PROVIS Int., s. r. o. a slouží k evidenci pultového nebo samoobslužného prodeje spotřebního zboží pro koncové zákazníky. Je úzce spjat s celým podnikovým řešením Microsoft Dynamics™ NAV (dříve Microsoft Navision), zejména s finanční a skladovou evidencí.

Co Vám aplikace Maloobchod přináší?

  • evidenci pultového nebo samoobslužného prodeje
  • řešení komisního nákupu a prodeje
  • jednoduchost, snadné zpracování prodeje
  • automatizaci při zpracování dat
  • zpracování plateb hotově i platební kartou
  • tisk paragonů
  • automatizaci při zpracování nákupních požadavků
  • okamžitý přístup k aktuálním datům

Evidence pultového a samoobslužného prodeje
Aplikace Maloobchod plní primárně funkci evidence pultového či samoobslužného prodeje. Svou podstatou dokáže pokrýt nejširší portfolio spotřebního zboží od textilu, obuvi, knih a vydavatelství až po elektroniku, počítače a příslušenství. Komplexní řešení maloobchodní poklady spočívá v nákupu na sklad nebo komisní sklad, prodeji přes pokladnu a výdeji paragonů.

Komisní nákup a prodej
K standardnímu řešení maloobchodu patří i komisního nákup a prodej, vše se zpětnou vazbou o množství a struktuře prodaného zboží pro dodavatele.

Jednoduchost a snadné zpracování prodeje
Aplikace Maloobchod je navržena a realizována tak, aby maximálně usnadnila orientaci a práci prodejního personálu. Zároveň je tím dosaženo minimalizace chybovosti prodejního personálu při zpracování dat.

Automatizace a rychlost zpracování
Díky podpoře čteček čárových kódů, ať už laserových nebo optických, spolupráci systému se zobrazovacím displejem, zásuvkou na peněžní prostředky a tiskárnou paragonů je prodejnímu personálu poskytnut prostředek k snadnému a rychlému zpracování prodejní případu, ať už zákazník platí hotově nebo platební kartou.

Automatický systém nákupních požadavků
Modul dokáže řešit systém požadavků na nákup a přiobjednávání zboží na základě informací ze systému, jako je obrátkovost, stav skladu a minimální zásoby.

Plná integrace s Microsoft Dynamics™ NAV (dříve Microsoft Navision), okamžitý přístup k aktuálním datům. Na pozadí jakéhokoliv prodeje realizovaného v maloobchodní prodejně automaticky probíhají skladové operace, finanční ocenění a zúčtování zásob na příslušná finanční konta. Díky propojení řešení maloobchodu a podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV, budete mít vždy přístup k těm nejaktuálnějším datům.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte obchodní oddělení tel. číslo 577 113 112, 777 740 953 nebo e-mail obchod(at)axiomprovis.cz nebo využijte níže uvedený formulář.


 


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.