česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Produkty a technologie Microsoft / ISA Server

Co je ISA Server 2006?

ISA Server 2006 je integrovaná brána zabezpečení na hranici sítě, která pomáhá chránit prostředí IT před ohroženími z Internetu a současně poskytuje uživatelům rychlý a zabezpečený vzdálený přístup k aplikacím a datům. ISA Server 2006 je k dispozici ve dvou vydáních: Standard Edition a Enterprise Edition (jejich porovnání). Tento dokument obsahuje informace o funkcích a možnostech obou těchto verzí, pokud není uvedeno jinak.

ISA Server 2006 nabízí integrované zabezpečení, efektivní správu a rychlý a zabezpečený přístup pro všechny typy sítí.

Možnosti využití

ISA Server 2006
poskytuje vysokou hodnotu manažerům IT, správcům sítí a specialistům zabezpečení IT, kteří se zabývají zabezpečením, výkonem, spravovatelností a provozními náklady počítačových sítí. ISA Server 2006 umožňuje:

  • Bezpečné publikování obsahu pro vzdálený přístup. ISA Server 2006 zjednodušuje implementaci zabezpečení pro podnikové aplikace, ke kterým je přistupováno přes Internet. 
  • Propojení a zabezpečení poboček. ISA Server 2006 zajišťuje robustní a zabezpečené rozšíření podnikových sítí při současném snížení nákladů díky využití stávajících síťových připojení. 
  • Ochrana před externími i interními útoky z webu. ISA Server 2006 byl navržen tak, aby poskytoval silné zabezpečení pro snazší správu a ochranu sítí. 

 

Bezpečné publikování obsahu pro vzdálený přístup

Organizace potřebují poskytnout svým zaměstnancům a partnerům zabezpečený a plnohodnotný vzdálený přístup k aplikacím, dokumentům a datům z libovolného počítače či zařízení.

Zabezpečené publikování aplikací pomocí serveru ISA Server 2006 umožňuje organizacím bezpečně zpřístupňovat jejich servery Exchange, SharePoint a další webové aplikační servery vzdáleným uživatelům nacházejícím se mimo podnikovou síť. Předběžným ověřováním uživatelů dříve, než získají přístup k publikovaným serverům, stavovou kontrolou veškerých přenosů včetně šifrovaných na aplikační vrstvě a poskytováním automatizovaných publikačních nástrojů usnadňuje ISA Server 2006 zabezpečení podnikových aplikací, ke kterým je přistupováno přes Internet.

 

Propojení a zabezpečení poboček

Organizace požadují připojení vzdálených poboček ke svým centrálám, chtějí pobočkám poskytnout zabezpečený přístup k Internetu a efektivněji využívat omezenou šířku přenosového pásma.

Organizace mohou využít ISA Server 2006 jako pobočkovou bránu pro připojení a zabezpečení svých poboček a efektivní využití přenosového pásma. Díky funkcím jako komprese HTTP, ukládání obsahu včetně aktualizací softwaru do mezipaměti a vytváření sítí VPN mezi jednotlivými lokalitami s integrovaným filtrováním na aplikační vrstvě poskytuje ISA Server 2006 nákladově efektivní zabezpečené rozšíření a správu podnikových sítí.

Ochrana prostředí před externími i interními útoky z webu

Organizace chtějí omezit vliv škodlivého softwaru (malwaru) a dalších útoků pomocí komplexních sad nástrojů, které umožňují vyhledávání a blokování škodlivého obsahu, souborů a webů.

Ochrana webového přístupu pomocí serveru ISA Server 2006 umožňuje organizacím chránit jejich prostředí před interními i externími internetovými útoky. Díky hybridní architektuře proxy-firewall, hloubkové kontrole obsahu, velmi podrobným zásadám a rozsáhlým možnostem varování a monitorování usnadňuje ISA Server 2006 správu a ochranu sítí.

Více informací získáte zde.

V případě dalších informací o ISA Server 2006 nás prosím kontaktujte na tel. číslech 577 113 111, 577 113 112 nebo na e-mail obchod(at)axiomprovis.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.