česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Služby / Implementační metodologie
Implementační metodologie

AXIOM PROVIS Int. využívá při implementacích u svých zákazníků principů metodologie Microsoft Dynamics Sure Step. Metodologie Microsoft Dynamics Sure Step je komplexní implementační metodologií, která popisuje procesy a disciplíny nezbytné pro implementaci podnikových systémů Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM and CRM Online, Microsoft Dynamics GP, Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics SL. Jedná se o soubor postupů a dokumentů, které zákazníkovi pomáhají při orientaci v procesech, work flow a pracovních návycích.  Každému našemu řešení předchází analýza, která zmapuje firemní procesy a zhodnotí přínosy. Cílem je snížení rizika neurčitosti projektu, dokumentace potenciálních problémů a určení stupně složitosti projektu.

Vzhledem k tomu, že implementace všech podnikových systémů společnosti Microsoft má hodně společných faktorů, byla metodologie Microsoft Dynamics Sure Step vybrána, jako hlavní a jediná podporovaná metodologie ze strany společnosti Microsoft.

Hlavním cílem metodologie Microsoft Dynamics Sure Step je zajištění úspěchu při implementaci podnikových systémů u svých zákazníků. Metodologie Sure Step obsahuje funkcionality, které jí umožňují řídit malé, středí i velké projekty.

Přínosy:

  1. Microsoft Dynamics Sure Step nabízí plnohodnotnou implementační metodologii a nástroj pro vedení projektů, který vznikl na základně „Best practices“.
  2. Microsoft Dynamics Sure Step pomáhá zákazníkům redukovat riziko neúspěšných implementací
  3. Microsoft Dynamics Sure Step nabízí zákazníkům standard v oblasti vedení projektů, který jim pomáhá maximalizovat efektivitu.
  4. Microsoft Dynamics Sure Step poskytuje jednotné šablony pro veškeré projektové dokumenty

Jednotlivé fáze implementační metodologieV případě zájmu o podrobnější informaceo metodologii Microsoft Dynamics Sure Step kontaktujte obchodní oddělení tel. číslo 577 113 112, e-mail obchod(at)axiomprovis.cz nebo můžete využít níže uvedený formulář.


Vaše jméno:
Vaše společnost:
Vaše adresa:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.