česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAVModulyFinance
Finance

Aplikace Finance je ústřední aplikací podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV, ve které se účtují, sumarizují, zpracovávají a vykazují veškeré finanční informace.
Nabízí základní funkce nezbytné pro standardní účtování jako například účetní osnovu, finanční deníky, funkce DPH, periodické deníky, možnost tvorby rozpočtů a jejich porovnání s bilancí, možnost tvorby vlastních finančních výkazů a sestav či konsolidaci firem (databází).

Hlavní přínosy:

  • Vytváření úplných revizních záznamů
  • Vytváření sestav s použitím historických dat, a to i v případě, že základní měna byla převedena na     euro
  • Zobrazování finančních částek ve finančních výkazech (sestava DPH, výroční sestavy, výkaz příjmů) v alternativních měnách
  • Definování neomezeného počtu formátu pro vytváření uživatelsky definovaných finančních sestav
  • Přiřazování rozpočtů jednotlivým účtům, organizačním jednotkám nebo projektům, a to na základě definovaných období – denních, týdenních, měsíčních nebo ročních

Bez omezení objevovat

Microsoft Dynamics™ NAV vám usnadní přístup k finančním informacím, které potřebujete k rozeznání trendů a také k tomu, abyste pronikli do vašich podnikových aktivit. Odhalením příležitostí, které by jinak zůstaly skryty, vyděláte na vaší znalosti firmy a jejích procesů.
Rychle a jednoduše se dostanete k jednotlivým transakcím i k informacím o zvláštních událostech. Původ konkrétní částky jednoduše zjistíte jejím prozkoumáním nebo můžete použít vysoce specifická kritéria filtrů, abyste našli přesně ty informace, které potřebujete.


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.