česky english deutsch slovensky polsky rusky rumunsky
Úvodní stranaVyhledávánímapa stránek 
AXIOM PROVIS HELPDESK

Novinky
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015
 
Představení nové verze Microsoft Dynamics NAV 2015 Zarezervujte si ve svém kalendáři datum 27. ledna 2015 a přijměte pozvání na akci, na které prodiskutujeme s odborníky aktuální témata, která rezonují v českém podnikatelském prostředí. Akce je pro Vás zdarma, pokud při registraci využijete kód AXIOM, který vložíte do pole Referenční kód pozvání. Více informací: kzakova@axiomprovis.cz
 ... více informací
Automotive Business Solutions
 Oborové řešení založené na Microsoft Dynamics NAV
 
Společnost AXIOM PROVIS Int. uvedla na český a slovenský trh řešení podnikového systému pro dovozce a prodejce všech typů motorových vozidel.
 ... více informací
e-BOOKS
 Oborové řešení pro nakladatele a vydavatele.
 
Věděli jste,.....že můžete při své práci využívat laserové terminály?
 ... více informací

Microsoft Dynamics™ NAVModulyCRM Marketing & prodej
CRM Marketing & Prodej

Jedná se o plně integrovanou aplikace systému,  která pomáhá efektivně využívat cenné informace o kontaktech a podporuje efektivní vztah jak s potencionálními tak se stávajícími zákazníky.

Modul správce vztahů Vám umožní evidovat vaše kontakty, provádět segmentaci, organizovat kampaně či plánovat úkoly svým prodejcům.

Zároveň můžete evidovat všechny interakce (aktivity) navázané s kontaktem, jako jsou telefonní hovory, e-maily, schůzky, korespondence, fakturace, upomínky, apod. K jednotlivým aktivitám můžete připojit dokumenty - například dokumenty Microsoft Word, Microsoft Excel nebo soubory .txt.

Hlavní přínosy:

  • Snadný přístup k údajům o zájemcích a kontaktech 
  • Účinné řízení prodeje a přímého marketingu
  • Flexibilní definování dat podle konkrétních potřeb, včetně více kontaktů u jednoho zájemce
  • Definování cílových skupin pro kampaně
  • Správa kontaktů podle tržních skupin a segmentů
  • Organizování účinných následných aktivit

Nabídněte skvělé služby

Budování dlouhodobých vztahů vyžaduje, aby po prodeji následovaly služby. Víte, že pokud dojde na služby, vaši zákazníci mají vysoká očekávání. A s vysokým počtem servisních organizací všude kolem si nemůžete dovolit je zklamat.

Zákazníci jsou různí – všichni mají své specifické potřeby. Někteří chtějí dostávat účty měsíčně, jiní ročně. A pak jsou takoví, kteří preferují techniky a služby. Jak ale chcete uspokojit všechny tyto potřeby a přitom zůstat ziskoví?

S Microsoft Dynamics™ NAV můžete vytvořit osobní profil pro každého zákazníka, takže se každý z nich bude cítit důležitý. Můžete kdykoliv nabídnout vynímečnou úroveň služeb. A co víc, můžete to udělat se ziskem.

Každý obchodní kontakt je důležitý

Microsoft Dynamics ™ NAV vám pomůže zdokonalit každou obchodní interakci. A vaši zákazníci, partneři i zájemci o vaši firmu si všimnou rozdílu.
Zákazník volá s jednou otázkou a než dostane konečnou odpověď, musí ji zopakovat třem různým telefonním operátorům. Zní vám to povědomě?

S Microsoft Dynamics™ NAV je výše uvedený scénář součástí minulosti. Vaši zákazníci, partneři i zájemci ocení kvalitu vaší péče. Vědí, že jsou plněny jejich potřeby a výsledkem je to, že se znovu a znovu budou vracet zpět, aby s vámi obchodovali.


AXIOM PROVIS Int., s.r.o., Pod Vrškem 5360, 760 01 Zlín, Telefon: +420 577 113 111, E-mail: info@axiomprovis.cz
Microsoft Dynamics NAV, CRM, Navision

 EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI.